Skip to content
Submit
Close search
Just added to your cart
Qty:
View cart (
)
Continue shopping
FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER $125 - Mystery Mix BONANZA!
Candy Delights NZ
JUST LANDED
BUILD YOUR OWN
ALL
INTERNATIONAL
GUMMI
SOUR
MYSTERY MIXES
SALE!
CONTACT US!
Submit
Search
Log in
Cart
0
items
JUST LANDED
BUILD YOUR OWN
BUILD YOUR OWN Menu
BUILD YOUR OWN
ALL
INTERNATIONAL
GUMMI
SOUR
MYSTERY MIXES
SALE!
CONTACT US!
Collection:
ADD ONS
Sort by
Featured
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
13 products
Nerds Rope - Rainbow
Nerds Rope - Rainbow
Regular price
$3.55
Sale price
$3.55
Sale
Unit price
/
per
OG Sour Skittles
OG Sour Skittles
Regular price
$5.25
Sale price
$5.25
Sale
Unit price
/
per
Zombie Chew - Blue Raspberry
Zombie Chew - Blue Raspberry
Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Sale
Unit price
/
per
Zombie Chew - Grape
Zombie Chew - Grape
Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Sale
Unit price
/
per
Zombie Chew - Cola
Zombie Chew - Cola
Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Sale
Unit price
/
per
Gummy Noodles & Gel - Blue Raspberry (72g)
Gummy Noodles & Gel - Blue Raspberry (72g)
Regular price
Sold out
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Gummy Noodles & Gel - Strawberry (72g)
Gummy Noodles & Gel - Strawberry (72g)
Regular price
Sold out
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Sour Belts - Grape (100g)
Sour Belts - Grape (100g)
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Sour Belts - Rainbow (100g)
Sour Belts - Rainbow (100g)
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Sour Belts - Strawberry (100g)
Sour Belts - Strawberry (100g)
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Sour Belts - Blueberry (100g)
Sour Belts - Blueberry (100g)
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Sour Belts - Raspberry (100g)
Sour Belts - Raspberry (100g)
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Sale
Unit price
/
per
Zombie Chew - Watermelon
Zombie Chew - Watermelon
Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Sale
Unit price
/
per
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device
choosing a selection results in a full page refresh
press the space key then arrow keys to make a selection